БЕОГРАД 21. ОКТОБАР 2020. ГОДИНЕ: Предавање „Расрбљавање Срба“

Поштовани читаоци,

обавештавамо Вас о наставку циклуса предавања у организацији „Православне фондације“ и „Удружења Милутин Миланковић“… „Православна Фондација“ и „Удружење Милутин Миланковић“ у склопу узајамне сарадње настављају са заједничким предавањима. Тема четвртог предавања је „Расрбљавање Срба“.

Предавање ће се одржати у среду, 21. октобра, у просторијама удружења Милутин Миланковић, Поп Лукина 1Б, са почетком у 19 часова.

Предавање ће одржати професор Жељко Чуровић, књижевник и познати национални делатник, председник „Савеза Срба из Црне Горе“ и члан Управног Одбора „Православне Фондације“. На неки начин то је тема којом се у своје 4 књиге Жељко Чуровић подробно бавио, предавања у организацији Православне Фондације и удружења Милутин Миланковић полако али сигурно постају култна.

Добро дошли!

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ: Текстове са портала Слободна Херцеговина, уз обавезно навођење извора и линк, могу да користе само они сајтови који користе српско писмо.

О аутору
  1. Salomon womens hiking shoes Reply

    You’ve explained it perfectly.

  2. Salomon tennis shoes Reply

    Subscribed instantly after reading this.

  3. world tv live stream Reply

    Perfectly balanced between detail and simplicity.

Оставите коментар