ГАЈДОБРАНИ УПИСАЛИ СЕДМУ ПОБЈЕДУ У НИЗУ: Херцеговац бољи у дербију са Чачанима (ВИДЕО)

• Пре почетка утакмице минутом ћутања је одана част, преминулом Спасоју Јањићу, икони рукомета у Гајдобри.

ГАЈДОБРА: Кошаркаши Херцеговца су забележили и седму победу из исто толико утакмица у Другој лиги Србије (група А).
КК Херцеговац – КК Железничар 74:72 (21:21, 25:14, 17:21, 11:16)

Утакмица у Спорстком центру у Гајдобри оправдала је епитет дербија 7. кола Друге лиге Србије. До самог краја водила се неизвесна битка под оба обруча. Кључну предност су изабраници Радомира Кисића стекли у другој четвртини када су на полувреме отишли са 11 поена предности (46:35). Железничар је у друго полувреме ушао чвршће, топио предност домаћина, али је Кисић ипак, могло би се рећи, утакмицу рутински привео крају.

• КК Херцеговац: Шрајер 1, Јањић 7, С. Стојачић 18, Радовановић 14, Ивеља 13, Десница, Теофановић, М. Миљанић, Л. Миљанић 2, Шиник, Бранковић 19, Ђумић.
  • КК Железничар: Раковић 3, Петровић 17, Шушић, А. Крсмановић 4, С. Крсмановић 14, Крунић, Марковић, Панић 14, Шушић 20, Обућина, Милошевић, Ковачевић.