Зрињски прејак за Леотар

• Кошаркаши Свислајон Леотара поражени су вечерас од Зрињског у Мостару резултатом 82:66, у посљедњем 10. колу Лиге 6 БиХ.

zrinjski-leotar-7_31436485
Прву четвртину Зрињски је добио резултатом 24:19, а другу 24:15. На полувријеме се отишло при резултату 48:34. У другом полувремену мало боља игра Леотара. Трећа четвртина завршила је резултатом 17:17, да би посљедњих десет минута поново припало Мостарцима и то резултатом 17:15.
Најефикаснији у редовима Леотара био је Неговановић са 16 поена, док је код домаћина бољи од осталих био Секуловић са 23 поена.
Леотар је овим поразом остао без пласмана у завршницу првенства БиХ. У десет кола Требињци су забиљежили осам пораза и двије побједе.

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ: Текстове са портала Слободна Херцеговина, уз обавезно навођење извора и линк, могу да користе само они сајтови који користе српско писмо.