Пала Козара: Побједа за бијег са зачеља (ВИДЕО)

•  Фудбалери Леотара побиједили су данас на „Полицама“ екипу Козаре из Градишке резултатом 2-1, у утакмици 4. кола Прве фудбалске лиге РС.

leo-kozara
До прве овосезонске побједе Требињци су стигли головима Стефана Деретића у 40. и Милорада Цимирота у 68. минути – из једанаестерца који је досуђен након играња руком у казненом простору екипе из Градишке.
Погодак за Козару, који је гостима обећавао подјелу бодова у Требињу, постигао је Дејан Глишић у 56. минути.
У мечу против Козаре у дресу Леотара дебитовао је Драган Цицовић, који је прошлу сезону играо у далеком Мјанмару, као и повратник међу плаво-бијеле Саво Андрић. У клуб са „Полица“ вратио се и Бојан Зорановић, који би требало да предводи напад Требињаца већ од наредног кола против Сутјеске у Фочи.

„Тешка, али важна побједа. Добром игром, френетичном борбом и залагањем успјели смо да освојимо та три бода, која нас уводе у мирну луку поред наставак првенства. Најприје нас чека тешко гостовање у Фочи, али ћемо у нападу бити јачи за Зорановића, а и Цицовић се показао као капитално појачање. Надам се да ћемо у наредном периоду још више урадити на консолидацији тима и да нас чекају још бољи резултати“, рекао је након утакмице шеф стручног штаба Леотара Рајко Мичета.

Извор: Радио Требиње / Р.С.

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ: Текстовe са портала Слободна Херцеговина, уз обавезно навођење извора и линк, могу да преносе само они сајтови који користе српско писмо

Оставите коментар

* Закон о јавном информисању – члан 38: Забрањено је објављивање идеја, информација и мишљења којима се подстиче дискриминација, мржња или насиље против лица или групе лица због њиховог припадања или неприпадања некој раси, вери, нацији, етничкој групи, полу или због њихове сексуалне опредељености, без обзира на то да ли је објављивањем учињено кривично дело.

Мишљења изнијета у коментарима приватно су мишљење аутора коментара и не представљају ставове редакције Слободна Херцеговина