Краљеви драме: Радуловић донио побједу Леотару у 94. минуту

• Требињски “Леотар” савладао је на гостовању у Теслићу домаћи “Пролетер” са 1:2, у мечу 21. кола Прве лиге Републике Српске.

Ognjen-Radulović-1
Веома занимљив меч одиграли су на “Радолинци” Пролетер и Леотар. Након првог полувремена, које је завршено без погодака, упркос доброј игри оба тима, у наставку су гледаоци видјели три гола. Прво су домаћи преко Зикрета Осмића стигли до предности у 51. минуту, да би лидер преко Павла Сушића у 77. минуту стигао до изједначења. Шок за домаће играче и навијаче услиједио је у четвртом минуту надокнаде времена. Огњен Радуловић погодио је за 2:1 Леотара, који је прије побједоносног гола имао неколико погођених оквира гола.
Извор: Радио Требиње

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ: Текстове са портала Слободна Херцеговина, уз обавезно навођење извора и линк, могу да користе само они сајтови који користе српско писмо.