Гачанима само бод: Судија и голман гостију спријечили побједу

• Фудбалери Младости су отворили такмичење у Другој Лиги група „Исток“ у утакмици против имењака из Рогатице.

fudbal-580x333
Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена неријешеним резултатом 0:0. Велики број прилика нису искористили фудбалери домаће Младости. Гости из Рогатице имали су међу својим стативама веома расположеног голмана Јоловића. Домаћин је у 30. минуту био знатно оштећен, јер је помоћни судија Ступић поништио чист гол Дејана Лоза, сигнализирајући непостојећи офсајд послије краћег колебања. Једини је он видио нападача Младости у недозвољеној позицији.
У 89. минуту након старта на домаћем играчу Дракулу у шеснаестерцу гостију пиштаљка судије Бутулије је остала нијема. Чини се да је домаћин оштећен и у овом случају за недосуђен пенал. Када се све сабере био је то један добар меч, а подмлађеним тим домаћина показао је да има квалитет што ће се видјети у наредним утакмицама.Касни почетак припрема и неиграње три првотимца због картона и повреда утицали су на коначан исход утакмице.
Младост (Г): Гузина, Лозо, Мрковић, Мастиловић (од 62. мин. Сушић,од 85. мин. Гузина), Петковић, Салатић, Дракул, Пушара, Авдаловић (од 74. мин. Бјелогрлић), Шиљеговић,Ћеранић.
Младост (Р): Јоловић, Балчаковић, Живковић, Обрадовић (од 80. мин.Бјелаковић ), Ћаћић ,Тадић, Росић, Клисура, Михајловић (од 60. мин.Ђуровић), Нерић, Јањић.
У наредном 2. колу Првенства РС које се игра у недељу 23.aвгуста са почетком у 17:00 часова фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Јединство“ из Бродца.

ИЗВОР: ОПШТИНА ГАЦКО

ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ: Текстовe са портала Слободна Херцеговина, уз обавезно навођење извора и линк, могу да преносе само они сајтови који користе српско писмо

Оставите коментар

* Закон о јавном информисању – члан 38: Забрањено је објављивање идеја, информација и мишљења којима се подстиче дискриминација, мржња или насиље против лица или групе лица због њиховог припадања или неприпадања некој раси, вери, нацији, етничкој групи, полу или због њихове сексуалне опредељености, без обзира на то да ли је објављивањем учињено кривично дело.

Мишљења изнијета у коментарима приватно су мишљење аутора коментара и не представљају ставове редакције Слободна Херцеговина