Претходни чланак
АНКЕТА СХ: Ко ће бити градоначелник Требиња?
Датум: 21. 09. 2016.
-
До одржавања локалних избора остало је још 12 дана. Све анализе говоре да је борба за мјесто градоначелника Требиња једно од кључних у Републици Српској.
Слободна Херцеговина је портал који није под контролом ниједне политичке партије и нема сумње да ће гласање у овој анкети бити поштено. На почетној страни у десном горњем углу можете да гласате за једног од кандидата.
Са једне ИП адресе могуће је гласати само једанпут.
Гласање ће трајати закључно са сриједом 28. септембра.
Резултати анкете биће објављени 29. септембра дан уочи предизборне тишине.
Очекује се да анкета покаже реално расположење гласача три дана пред излазак на биралишта.
Позивамо читаоце СХ да свој глас дају по сопственом нахођењу, а кандидатима желимо срећу на изборима 2. октобра.
[poll id=“2″]
Редакција СХ
* Закон о јавном информисању – члан 38: Забрањено је објављивање идеја, информација и мишљења којима се подстиче дискриминација, мржња или насиље против лица или групе лица због њиховог припадања или неприпадања некој раси, вери, нацији, етничкој групи, полу или због њихове сексуалне опредељености, без обзира на то да ли је објављивањем учињено кривично дело.
Мишљења изнијета у коментарима приватно су мишљење аутора коментара и не представљају ставове редакције Слободна Херцеговина